YEALINK IP Telefonlar

YEALINK SIP-T48G Ultra-zarif Gigabit IP Telefon

Yealink SIP-T48G hızla değişen dünya için son teknolojiler sonucu geliştirilen yenilikçi IP telefondur. Özel olarak tasarlanmış büyük dokunmatik ekranından görüntüler ve uygulamalar arası hızlı, kolay ve kullanışlı geçişler sağlamaktadır. Yealink Optima HD teknolojisi telefon konuşmanızın gerçekleştirdiğiniz kişiyle yüz-yüze oturuyormuş izlenimi yaratır.T48G Gigabit Ethernet ile çok hızlı cağrı yapma sağlar. Bluetooth adaptörü gibi aksesuarların takılması çok kolaydır. Ayrıca kablolu ve kablosuz kulaklık desteklemektedir. Bu yeni IP telefon günümüzün yöneticileri ve profesyoneller için üretkenliği ve verimliliği arttıran bir araçtır.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T46G Ultra-zarif Gigabit IP Telefon

Yealink SIP-T46G yöneticiler ve meşgul profesyoneller için devrimsel nitelklerde bir IP telefondur. Yeni tasarlanmış renkli TFT ekranı yüksek çözünürlük ve zengin görsel deneyim sunar. Yealink Optima HD teknolojisi zengin, berrak, hayat gibi sesli iletişim sağlar. T46G Gigabit Ethernet kullaklık ve USB dahil olmak üzere çok çeşitli cihaz bağlantısı destekler. Ayrıca programlanabilir tuşları ile bu yeni IP telefon günümüzün yöneticileri ve profesyoneller için üretkenliği ve verimliliği arttıran bir araçtır.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T42G Ultra-zarif Gigabit IP Telefon

Yealink SIP-T42G hızla değişen iş dünyası için zengin özellikler içeren IP telefondur. Kullanım kolaylığı düşünülerek en ince detayına kadar titizlikle tasarlanmış 3-hatlı bu IP telefon üstün ses kalitesi ve zengin görsel deneyim sunar. Gigabit Ethernet haricinde standart şifreleme protokolleriyle yüksek seviyede güvenlik ve programlanabilir tuşları ile üretkenliği ve verimliliği arttıran bir araçtır.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T41P Ultra-zarif IP Telefon

Yealink SIP-T41P hızla değişen iş dünyası için zengin özellikler içeren IP telefondur. Kullanım kolaylığı düşünülerek en ince detayına kadar titizlikle tasarlanmış 3-hatlı bu IP telefon üstün ses kalitesi ve zengin görsel deneyim sunar. Standart şifreleme protokolleriyle yüksek seviyede güvenlik ve programlanabilir tuşları ile üretkenliği ve verimliliği arttıran bir araçtır.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T38G Renkli Gigabit IP Telefon

Yealink SIP-T38G tümleşik haberleşme ihtiyaçları olan yöneticiler ve meşgul profesyoneller için yenilikçi bir IP telefondur. Büyük renkli TFT ekranı yüksek çözünürlük ve zengin görsel deneyim sunar. TI Aries işlemciyle donatılmış bu IP telefon HD teknolojisi ile eşsiz ve canlı ses deneyimi sağlar. Birçok özelliğiyle günümüzün yöneticileri ve profesyoneller için üretkenliği ve verimliliği arttıran bir araçtır.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T32G Renkli Gigabit IP Telefon

Yealink SIP-T32G tümleşik haberleşme ihtiyaçları olan yöneticiler ve meşgul profesyoneller için yenilikçi bir IP telefondur. Büyük renkli TFT ekranı yüksek çözünürlük ve zengin görsel deneyim sunar. TI Aries işlemciyle donatılmış bu IP telefon HD teknolojisi ile eşsiz ve canlı ses deneyimi sağlar. Birçok özelliğiyle günümüzün yöneticileri ve profesyoneller için üretkenliği ve verimliliği arttıran bir araçtır.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T28P HD IP Telefon

Yealink SIP-T28P hızla değişen iş dünyası için zengin özellikler içeren IP telefondur. Kullanıcı dostu arayüzü ve üstün ses kalitesi ile iş kullanıcıları için tasarlanmıştır. Büyük grafik ekranı yüksek çözünürlük ve üstün görsel kullanım deneyimi sunar. TI Titan işlemciyle donatılmış bu IP telefon HD teknolojisi ile eşsiz ve canlı ses deneyimi sağlar. Şifreleme protokolleri ile ses veri gizliliğini sağlar. Ayrıca elektronik dinlemelere ve veri hırsızlığına karşı korur.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T26P HD IP Telefon

Yealink SIP-T26P hızla değişen iş dünyası için zengin özellikler içeren IP telefondur. Maksimum işlevsellik ve günlük iş ortamında azami verimlilik için tasarlanmıştır. TI Titan işlemciyle donatılmış bu IP telefon HD teknolojisi ile eşsiz ve canlı ses deneyimi sağlar. Ayrıca zengin harici arayüz bağlantılarını destekler.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T22P HD IP Telefon

Yealink SIP-T22P sezgisel kullanıcı arayüzü ve gelişmiş işlevselliği içeren IP telefondur. Kullanıcı etkileşimi ve kullanım kolaylığı ile azami verimlilik için tasarlanmıştır. TI Titan işlemciyle donatılmış bu IP telefon HD teknolojisi ile eşsiz ve canlı ses deneyimi sağlar. Ayrıca hem küçük hem de büyük işletmeler için güçlü, güvenli, tutarlı iletişim deneyimi sağlayan uygun maliyetlidir.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T21P HD IP Telefon

Yealink SIP-T21(P) giriş-seviyesi IP telefonları daha önce hiç ulaşılmamış bir seviyeye çıkaran IP telefondur. Yüksek kaliteli malzemeleri, kullanıcı deneyimi, bir bakışta daha fazla görsel bilgi sunan ekranı, HD ses deneyimi ve PoE desteği ile genişletilmiş ağ kullanımı için idealdir. Ayrıcadüşük maliyeti ile hem küçük hem de büyük işletmeler için üretkenliği arttıran etkin bir araçtır.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T20(P) HD IP Telefon

Yealink SIP-T20(P) işlevselgiriş seviyesi IP telefondur. TI Titan işlemciyle donatılmış bu IP telefon HD teknolojisi ile eşsiz ve canlı ses deneyimi sağlar. Ayrıca geniş ses kodek desteği ve güvenlik özellikleri ile PoE, kulaklık ve otomatik yapılandırma özellikleriyle kullanıcıların basit, kullanışlı ve güvenilir şekilde arama yapmasını sağlar. Kolay kurulumu ve uygun maliyeti ile hem kurumsal hem de ev kullanıcıları için ideal başlangıç VoIP aracıdır.

Ürün Detayları...
#

YEALINK SIP-T19(P) IP Telefon

Yealink SIP-T19(P) normalde çok daha gelişmiş telefonlar ile özdeşleşen özellikler ve performans sunan giriş seviyesi IP telefondur. Yüksek kaliteli malzemeleri, kullanıcı deneyimi, bir bakışta daha fazla görsel bilgi sunan ekranı, çift 10/100Mbps ağ bağlantısı ve PoE desteği ile genişletilmiş ağ kullanımı için idealdir. Basitliği, işlevselliği, kolay kurulumu ve uygun maliyeti ile özellikle daha iyi iş için tasalanmış başlangıç VoIP aracıdır.